Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 658 W, antracit - W125-1200-600-00-66
search
Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 658 W, antracit - W125-1200-600-00-66 Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 658 W, antracit - W125-1200-600-00-66 Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 658 W, antracit - W125-1200-600-00-66 Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 658 W, antracit - W125-1200-600-00-66 Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 658 W, antracit - W125-1200-600-00-66 Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 658 W, antracit - W125-1200-600-00-66 Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 658 W, antracit - W125-1200-600-00-66 Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 658 W, antracit - W125-1200-600-00-66 Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 600 mm, 658 W, antracit - W125-1200-600-00-66
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W125-1200-600-00-66
Výška:
1200 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
658 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Sol je elegantní koupelnový radiátor o rozměrech 1200 x 600 mm a výkonu 658 W, ideální pro moderní interiéry. Jeho antracitová barva RAL 7016 přidává na kouzlu, zatímco ocelová konstrukce zaručuje trvanlivost a dlouhověkost. Díky možnosti instalace topné tyče a dolnímu a střednímu rozteči připojení nabízí všestrannost instalace. Vysoce kvalitní lakovaná povrchová úprava odolná vůči korozi, spolu s reakcí na oheň A1, zajišťuje bezpečnost a spolehlivost. Produkt je dodáván s kompletní montážní sadou.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 53 mm
Rozteč připojení:
- 55 cm (dolní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Antracit RAL 7016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 11,78 kg
Kapacita: 6,3 l
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon:
- 75/65/20 °C - 658 W
Připojení:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ z vrchu a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topné tyče
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Součástí balení: držáky, montážní sada, uzavírací zátky a odvzdušňovací ventil
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Série
Sol
Šířka
600 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
53 mm
Tepelný výkon
658 W
Barva
Antracitová
Vzdálenost připojení
55 cm
Připojení
Spodní , Střední
Návod k obsluze
20,01%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W125-1200-600-00-66
1200 mm
600 mm
658 W
Šířka - 600 mm - ()