Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 569 W, bílý - W125-1200-500-00-20
search
Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 569 W, bílý - W125-1200-500-00-20 Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 569 W, bílý - W125-1200-500-00-20 Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 569 W, bílý - W125-1200-500-00-20 Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 569 W, bílý - W125-1200-500-00-20 Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 569 W, bílý - W125-1200-500-00-20 Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 569 W, bílý - W125-1200-500-00-20 Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 569 W, bílý - W125-1200-500-00-20 Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 569 W, bílý - W125-1200-500-00-20 Mexen Sol koupelnový radiátor 1200 x 500 mm, 569 W, bílý - W125-1200-500-00-20
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W125-1200-500-00-20
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
569 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Koupelnový radiátor Mexen Sol je ideálním řešením pro vaši koupelnu. Má výšku 1200 mm a šířku 500 mm, což jej činí kompaktním, a jeho hloubka je pouhých 53 mm. Vyznačuje se topným výkonem 569 W při parametrech 75/65/20 °C, což zajišťuje efektivní vytápění. Je vyroben z oceli v bílé barvě RAL 9016, je odolný a odolný proti korozi. Výrobek má možnost spodního nebo středního připojení a také možnost instalace topného tělesa. Maximální pracovní teplota je 95 °C a pracovní tlak je 0,6 Mpa. Reakce na oheň A1 a lakovaná povrchová úprava zaručují bezpečnost a dlouhou životnost používání. Součástí jsou závěsy, utěsňovací špunt a odvzdušňovač, což umožňuje snadnou montáž.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 53 mm
Rozteč připojení:
- 45 cm (spodní) nebo 5 cm (střední)
Barva: Bílá RAL 9016
Materiál: Ocel
Hmotnost: 10,51 kg
Kapacita: 5,6 l
Reakce na oheň: A1
Pracovní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Topný výkon:
- 75/65/20 °C - 569 W
Přípojky:
- 2xG ½″ střední
- 4xG ½″ zhora a zdola z pravé nebo levé strany
Možnost instalace topného tělesa
Vysoce kvalitní, odolný lak odolný proti korozi
Součástí: závěsy, montážní sada, utěsňovací špunty a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Sol
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
53 mm
Tepelný výkon
569 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
45 cm
Připojení
Spodní , Střední
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W125-1200-500-00-20
1200 mm
500 mm
569 W
Šířka - 500 mm - ()