Mexen Texas ozdobný radiátor 1200 x 460 mm, 659 W, černý - W203-1200-460-00-70
search
Mexen Texas ozdobný radiátor 1200 x 460 mm, 659 W, černý - W203-1200-460-00-70 Mexen Texas ozdobný radiátor 1200 x 460 mm, 659 W, černý - W203-1200-460-00-70 Mexen Texas ozdobný radiátor 1200 x 460 mm, 659 W, černý - W203-1200-460-00-70 Mexen Texas ozdobný radiátor 1200 x 460 mm, 659 W, černý - W203-1200-460-00-70 Mexen Texas ozdobný radiátor 1200 x 460 mm, 659 W, černý - W203-1200-460-00-70 Mexen Texas ozdobný radiátor 1200 x 460 mm, 659 W, černý - W203-1200-460-00-70
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W203-1200-460-00-70
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
460 mm
Tepelný výkon:
659 W
Výška - 1200 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Texas je ozdobný radiátor o rozměrech 1200x460 mm a topném výkonu 659 W. Vyrobený z oceli, pokrytý odolným lakovým povlakem odolným proti korozi. Produkt je dostupný v černé barvě (RAL 9005). Má univerzální boční připojení, což umožňuje montáž z pravé nebo levé strany. Díky vertikální orientaci a kompaktním rozměrům (hloubka 45 mm) se výborně hodí do moderních interiérů. Balení obsahuje závěsy, montážní sadu, zátky a odvzdušňovač.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 460 mm
Hloubka: 45 mm
Vzdálenost připojení: 114 cm
Barva: Černá RAL 9005
Materiál: Ocel
Hmotnost: 11,07 kg
Reakce na oheň: A1
Provozní teplota: max 95 °C
Maximální pracovní tlak: 0,6 Mpa
Výkon vytápění:
- 75/65/20 °C - 659 W
Přípojky:
- 4xG ½″ zhora a zdola z pravé nebo levé strany
Vysokokvalitní, odolný lakový povlak odolný proti korozi
Obsahuje: závěsy, montážní sadu, zátky a odvzdušňovač
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Ocel
Max. 0,6 Mpa
Maximální pracovní tlak je 0,6 Mpa (6 barů). To znamená, že radiátor může pracovat bezpečně a efektivně v standardních podmínkách užívání. Zajišťuje optimální tepelný komfort a příjemnou teplotu v místnosti.
Max. 95°C
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruka
Série
Šířka
460 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
45 mm
Druh
Dekorativní
Tepelný výkon
659 W
Barva
Materiál
Ocel
Síla montáže
Univerzální
Vzdálenost připojení
5 cm , 114 cm
Připojení
Boční
Orientace
Vertikální
Návod k obsluze
20%
	Ocel Ocel
Max. 0,6 Mpa Max. 0,6 Mpa
Max. 95°C Max. 95°C
Index:
W203-1200-460-00-70
1200 mm
460 mm
659 W
Výška - 1200 mm - ()