Mexen AXS 100 ventilátor do koupelny s pohybovým senzorem, časovač, bílý - W9601-100S-00
search
Kuličkové ložisko Kuličkové ložisko
Časovač Časovač
Snímač pohybu Snímač pohybu
Index:
W9601-100S-00
Barva:
Bílá
Průměr:
100 mm
Ano
Průměr - 100 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen AXS 100 je moderní koupelnový ventilátor, který zajišťuje efektivní ventilaci díky průměru 100 mm a maximálnímu průtoku vzduchu 95 m³/h. Integrovaný pohybový senzor automaticky spouští ventilátor, když zjistí přítomnost, a časovač umožňuje pokračování práce po nastavenou dobu (od 30 sekund do 30 minut). Zpětná klapka zabraňuje návratu vzduchu a kuličková ložiska zajišťují dlouhou životnost. Produkt je tichý (34 dB) a energeticky úsporný (12 W), jeho bílá barva a čtvercový tvar perfektně zapadají do každé koupelny.
Specifikace produktu:
Průměr: 100 mm
Barva: Bílá
Maximální průtok vzduchu: 95 m3/h
Maximální spotřeba energie: 12 W
Hladina hluku ve vzdálenosti 3m: 34 dB
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Stupeň ochrany IP: IPX4
Vybavení ventilátoru:
- Zpětná klapka zabraňující návratu vzduchu z ventilačních kanálů do místnosti
Rozměry:
A - 99 mm
B - 151 mm
C - 102 mm
D - 35 mm
Průměr
100 mm
Barva
Bílá
Návod k obsluze
20,06%
Časovač Časovač
Snímač pohybu Snímač pohybu
Index:
W9601-100S-00
100 mm
Průměr - 100 mm - ()