Mexen AXS 150 ventilátor do koupelny s čidlem vlhkosti, bílý - W9601-150H-00
search
Kuličkové ložisko Kuličkové ložisko
Hygrostat Hygrostat
Tichý provoz Tichý provoz
Index:
W9601-150H-00
Barva:
Bílá
Průměr:
150 mm
Senzor vlhkosti:
Ano
Časovač:
Ne
Průměr - 150 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen AXS 150 je bílý ventilátor do koupelny s průměrem 150 mm, který se vyznačuje tichým provozem (35 dB z vzdálenosti 3 m) a nízkou spotřebou energie (18 W). Je vybaven čidlem vlhkosti, které automaticky spouští ventilátor, když úroveň vlhkosti překročí 60%-90%, a funguje, dokud úroveň neklesne. Má zpětnou klapku, kuličková ložiska a stupeň ochrany IPX4, což zajišťuje dlouhou životnost a efektivitu. Mexen AXS 150 lze montovat na stěnu nebo strop.
Specifikace produktu:
Průměr: 150 mm
Barva: Bílá
Maximální průtok vzduchu: 240 m3/h
Maximální spotřeba energie: 18 W
Hladina hluku ve vzdálenosti 3 m: 35 dB
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Stupeň ochrany IP: IPX4
Výbava ventilátoru:
- Zpětná klapka zabraňující návratu vzduchu z ventilačních kanálů do místnosti
Rozměry:
A - 149 mm
B - 193 mm
C - 112 mm
D - 35 mm
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Kuličkové ložisko
Hygrostat
Průměr
150 mm
Barva
Bílá
Senzor vlhkosti
Ano
Návod k obsluze
20,05%
Hygrostat Hygrostat
Tichý provoz Tichý provoz
Index:
W9601-150H-00
150 mm
Průměr - 150 mm - ()