Mexen AXS 150 koupelnový ventilátor s čidlem vlhkosti, černý - W9601-150H-70
search
Kuličkové ložisko Kuličkové ložisko
Hygrostat Hygrostat
Tichý provoz Tichý provoz
Index:
W9601-150H-70
Barva:
Černá
Průměr:
150 mm
Senzor vlhkosti:
Ano
Časovač:
Ne
Průměr - 150 mm - ()
Barva - Černá - ()
Koupelnový ventilátor Mexen AXS 150 se vyznačuje moderním designem v černé barvě. Má průměr 150 mm a maximální průtok vzduchu 240 m3/h při nízké hladině hluku 35 dB. Díky čidlu vlhkosti se ventilátor spouští automaticky, pokud vlhkost překročí stanovený práh (60%-90%). Je také vybaven zpětnou klapkou a kuličkovými ložisky, což zajišťuje dlouhou životnost a vysokou účinnost bez ohledu na montážní polohu. Ideální volba pro náročné uživatele.
Specifikace produktu:
Průměr: 150 mm
Barva: Černá
Maximální průtok vzduchu: 240 m3/h
Maximální spotřeba energie: 18 W
Hladina hluku ve vzdálenosti 3m: 35 dB
Napájení: 230 V/ 50 Hz
Stupeň ochrany IP: IPX4
Vybavení ventilátoru:
- Zpětná klapka zabraňující zpětnému proudění vzduchu z ventilačních kanálů do místnosti
Rozměry:
A - 149 mm
B - 193 mm
C - 112 mm
D - 35 mm
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Kuličkové ložisko
Hygrostat
Průměr
150 mm
Barva
Černá
Senzor vlhkosti
Ano
Návod k obsluze
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
Hygrostat Hygrostat
Tichý provoz Tichý provoz
Index:
W9601-150H-70
150 mm
Průměr - 150 mm - ()