Mexen FA-I elektrické topné těleso 300 W, bílá - W952-0300-20
search
Mexen FA-I elektrické topné těleso 300 W, bílá - W952-0300-20 Mexen FA-I elektrické topné těleso 300 W, bílá - W952-0300-20 Mexen FA-I elektrické topné těleso 300 W, bílá - W952-0300-20 Mexen FA-I elektrické topné těleso 300 W, bílá - W952-0300-20 Mexen FA-I elektrické topné těleso 300 W, bílá - W952-0300-20
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W952-0300-20
Barva:
Bílá
Tepelný výkon:
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen FA-I elektrické topné těleso 300 W poskytuje vysokou tepelnou účinnost, ideální pro různé aplikace. Mezi jeho výhody patří bílý kryt, celková délka 426 mm a topný prvek o délce 310 mm. Díky výkonu 300 W a napětí 230V/50 Hz plní své úkoly dokonale. Topné těleso má LED displej, ochrannou funkci IP44, další ochranu proti chodu na "sucho" a možnosti jako Sensitive a Comfort, které umožňují přesnou kontrolu teploty. Dětská pojistka zvyšuje bezpečnost používání.
Technické údaje:
Celková délka: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Barva: Bílá
Tepelný výkon: 300 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Připojovací kabel: 1,5 m
Závit topného tělesa: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED displej zobrazující režim práce
Další ochrana proti chodu na "sucho"
Topné těleso pro správnou funkci vyžaduje naplnění radiátoru vodou nebo směsí vody např. s glykol
Funkce topného tělesa:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu v zvolené časové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokování regulátoru topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
300 W
Barva
Bílá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,03%
Index:
W952-0300-20
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()