Mexen FA-I elektrické topné těleso 600 W, zlaté - W952-0600-50
search
Mexen FA-I elektrické topné těleso 600 W, zlaté - W952-0600-50 Mexen FA-I elektrické topné těleso 600 W, zlaté - W952-0600-50 Mexen FA-I elektrické topné těleso 600 W, zlaté - W952-0600-50 Mexen FA-I elektrické topné těleso 600 W, zlaté - W952-0600-50 Mexen FA-I elektrické topné těleso 600 W, zlaté - W952-0600-50
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
Index:
W952-0600-50
Barva:
Zlatá
Tepelný výkon:
600 W
Tepelný výkon - 600 W - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen FA-I elektrické topné těleso 600 W v zlaté barvě je ideálním řešením pro vytápění místností. Vybaveno LED displejem indikujícím režim práce a dalším zabezpečením proti "suchému" provozu, zajišťuje bezpečnost a komfort užívání. Má funkce Citlivé umožňující nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C, Komfort s možností sušení a dětskou pojistku. Jeho topný výkon je 600 W, provozní napětí 230V/50 Hz, délka topného prvku 540 mm a třída ochrany IP44.
Technické údaje:
Celková délka: 656 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Barva: Zlatá
Topný výkon: 600 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
LED displej indikující režim práce
Další ochrana proti práci "nasucho"
Topné těleso pro správnou funkci vyžaduje naplnění radiátoru vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Funkce topného tělesa:
- Citlivé umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Komfort disponuje funkcí sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění v zvolené časové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
600 W
Barva
Zlatá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,01%
Index:
W952-0600-50
600 W
Tepelný výkon - 600 W - ()