Mexen FA-I elektrický ohřívač 600 W, antracit - W952-0600-66
search
Mexen FA-I elektrický ohřívač 600 W, antracit - W952-0600-66 Mexen FA-I elektrický ohřívač 600 W, antracit - W952-0600-66 Mexen FA-I elektrický ohřívač 600 W, antracit - W952-0600-66 Mexen FA-I elektrický ohřívač 600 W, antracit - W952-0600-66 Mexen FA-I elektrický ohřívač 600 W, antracit - W952-0600-66
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
Index:
W952-0600-66
Barva:
Antracitová
Tepelný výkon:
600 W
Tepelný výkon - 600 W - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen FA-I elektrický ohřívač 600 W, antracit, je vynikající volbou pro efektivní vytápění. Vyznačuje se celkovou délkou 656 mm a topným tělesem o délce 540 mm. Vyniká topným výkonem 600 W a provozním napětím 230V/50 Hz. Má připojovací kabel 1,5 m a závit G 1/2". Stupeň ochrany IP44 zajišťuje bezpečnost a LED displej usnadňuje používání. Navíc ohřívač nabízí funkce jako nastavení teploty, možnost sušení a dětskou pojistku.
Technické údaje:
Celková délka: 656 mm
Délka topného tělesa: 540 mm
Barva: Antracit
Topný výkon: 600 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
LED displej indikující provozní režim
Dodatečná ochrana proti provozu na "sucho"
Pro správnou funkci ohřívače je nutné naplnit radiátor vodou nebo směsí vody, např. glykolu
Funkce ohřívače:
- Citlivost umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu ve vybrané hodinové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač ohřívače
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
600 W
Barva
Antracitová
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,03%
Index:
W952-0600-66
600 W
Tepelný výkon - 600 W - ()