Mexen FA-I elektrické topné těleso 900 W, černé - W952-0900-70
search
Mexen FA-I elektrické topné těleso 900 W, černé - W952-0900-70 Mexen FA-I elektrické topné těleso 900 W, černé - W952-0900-70 Mexen FA-I elektrické topné těleso 900 W, černé - W952-0900-70 Mexen FA-I elektrické topné těleso 900 W, černé - W952-0900-70 Mexen FA-I elektrické topné těleso 900 W, černé - W952-0900-70
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
Index:
W952-0900-70
Barva:
Černá
Tepelný výkon:
900 W
Tepelný výkon - 900 W - ()
Barva - Černá - ()
Mexen FA-I elektrické topné těleso 900 W, černé, nabízí impozantní topný výkon 900 W a je vybaveno moderním LED displejem ukazujícím režim práce. Produkt má celkovou délku 866 mm a závit G 1/2". Díky funkcím jako Sensitive (rozsah 40°C-65°C), Comfort (možnost sušení) a rodičovská zámka, topné těleso garantuje bezpečnost a pohodlí. Černá barva a stupeň ochrany IP44 doplňují jeho všestrannost. Připojovací kabel 1,5 m zajišťuje snadnost instalace při napětí 230V/50Hz.
Technické údaje:
Celková délka: 866 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Barva: Černá
Topný výkon: 900 W
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
LED displej ukazující režim práce
Další ochrana proti provozu na "sucho"
Topné těleso pro správnou funkci vyžaduje naplnění radiátoru vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Funkce topného tělesa:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty vytápění ve vybrané hodinové škále
- Rodičovská zámka umožňuje zablokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
900 W
Barva
Černá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 2 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
Index:
W952-0900-70
900 W
Tepelný výkon - 900 W - ()