Mexen FA-I elektrické topné těleso 900 W, zlaté - W952-0900-50
search
Mexen FA-I elektrické topné těleso 900 W, zlaté - W952-0900-50 Mexen FA-I elektrické topné těleso 900 W, zlaté - W952-0900-50 Mexen FA-I elektrické topné těleso 900 W, zlaté - W952-0900-50 Mexen FA-I elektrické topné těleso 900 W, zlaté - W952-0900-50 Mexen FA-I elektrické topné těleso 900 W, zlaté - W952-0900-50
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
Index:
W952-0900-50
Barva:
Zlatá
Tepelný výkon:
900 W
Tepelný výkon - 900 W - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen FA-I elektrické topné těleso 900 W, zlaté je moderní zařízení o celkové délce 866 mm a topném výkonu 900 W. Vybavené připojovacím kabelem o délce 1,5 m a závitem G 1/2", zajišťuje výkon a bezpečnost díky stupni ochrany IP44. Má funkce jako Sensitive, Comfort s možností sušení a dětskou pojistkou. LED displej informuje o provozním režimu a další ochrana chrání před provozem na sucho.
Technické údaje:
Celková délka: 866 mm
Délka topného elementu: 750 mm
Barva: Zlatá
Topný výkon: 900 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
LED displej zobrazující provozní režim
Další ochrana proti provozu na "sucho"
Topné těleso pro správné fungování vyžaduje naplnění radiátoru vodou nebo vodní směsí např. s glykol
Funkce topného tělesa:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění ve zvolené hodinové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
900 W
Barva
Zlatá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,01%
Index:
W952-0900-50
900 W
Tepelný výkon - 900 W - ()