Mexen FA-I elektrické topné těleso 300 W, antracit - W952-0300-66
search
Mexen FA-I elektrické topné těleso 300 W, antracit - W952-0300-66 Mexen FA-I elektrické topné těleso 300 W, antracit - W952-0300-66 Mexen FA-I elektrické topné těleso 300 W, antracit - W952-0300-66 Mexen FA-I elektrické topné těleso 300 W, antracit - W952-0300-66 Mexen FA-I elektrické topné těleso 300 W, antracit - W952-0300-66
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Citlivý Citlivý
Komfort Komfort
Index:
W952-0300-66
Barva:
Antracitová
Tepelný výkon:
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()
Barva - Antracitová - ()
Elektrické topné těleso Mexen FA-I 300 W v antracitové barvě je vynikající volbou pro ty, kteří si cení funkčnosti a moderního designu. Má LED displej, který ukazuje provozní režim, a také dětskou pojistku. Díky funkci Sensitive lze nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C, a možnost Comfort umožňuje sušení ve zvoleném časovém rámci. Další výhodou je zabezpečení proti chodu na sucho a vysoký stupeň ochrany IP44, což zajišťuje bezpečné používání.
Technické údaje:
Celková délka: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Barva: Antracit
Tepelný výkon: 300 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Připojovací kabel: 1,5 m
Závit topného tělesa: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED displej indikující provozní režim
Dodatečné zabezpečení proti chodu na "sucho"
Pro správnou funkci topného tělesa je nutné vyplnit radiátor vodou nebo směsí vody např. s glykol
Funkce topného tělesa:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu ve zvoleném časovém rámci
- Dětská pojistka umožňuje zablokování regulátoru topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
2 roky záruky
Série
Tepelný výkon
300 W
Barva
Antracitová
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
Napište nám
100% Zákazníci tento produkt doporučují
Kvalitní
Vzhled
5.0
Obecné hodnocení založené na 1 Názor
  • Potvrzeno
  • Jiné varianty
20,01%
Citlivý Citlivý
Komfort Komfort
Index:
W952-0300-66
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()