Mexen FA-I elektrické topné těleso 300 W, černé - W952-0300-70
search
Mexen FA-I elektrické topné těleso 300 W, černé - W952-0300-70 Mexen FA-I elektrické topné těleso 300 W, černé - W952-0300-70 Mexen FA-I elektrické topné těleso 300 W, černé - W952-0300-70 Mexen FA-I elektrické topné těleso 300 W, černé - W952-0300-70 Mexen FA-I elektrické topné těleso 300 W, černé - W952-0300-70
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W952-0300-70
Barva:
Černá
Tepelný výkon:
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()
Barva - Černá - ()
Mexen FA-I elektrické topné těleso 300 W, černé nabízí mnoho výhod, jako je celková délka 426 mm a délka topného prvku 310 mm, což zajišťuje pohodlné používání. Černá barva dodává eleganci a topný výkon 300 W zaručuje efektivní vytápění. Těleso pracuje na napětí 230V/50 Hz a má připojovací kabel o délce 1,5 m. Závit topného tělesa je G 1/2", a stupeň ochrany IP44 zajišťuje bezpečnost. Dodatečnými výhodami jsou LED displej a funkce jako Citlivé, Komfort a dětská pojistka.
Technické údaje:
Celková délka: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Barva: Černá
Topný výkon: 300 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Připojovací kabel: 1,5 m
Závit topného tělesa: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED displej zobrazující pracovní režim
Dodatečná ochrana proti provozu "nasucho"
Topné těleso vyžaduje pro správnou funkci naplnění radiátoru vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Funkce topného tělesa:
- Citlivé umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Komfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty ohřevu v rámci zvolené hodinové škály
- Dětská pojistka umožňuje zablokování řídící jednotky topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
300 W
Barva
Černá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,03%
Index:
W952-0300-70
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()