Mexen FA-I elektrické topné těleso 300 W, zlaté - W952-0300-50
search
Mexen FA-I elektrické topné těleso 300 W, zlaté - W952-0300-50 Mexen FA-I elektrické topné těleso 300 W, zlaté - W952-0300-50 Mexen FA-I elektrické topné těleso 300 W, zlaté - W952-0300-50 Mexen FA-I elektrické topné těleso 300 W, zlaté - W952-0300-50 Mexen FA-I elektrické topné těleso 300 W, zlaté - W952-0300-50
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W952-0300-50
Barva:
Zlatá
Tepelný výkon:
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen FA-I elektrické topné těleso 300 W, zlaté je ideální řešení pro vaši koupelnu. Nabízí topný výkon 300 W a provozní napětí 230V/50 Hz. Díky délce topného prvku 310 mm a celkové délce 426 mm je kompaktní a efektivní. LED displej a funkce jako Sensitive a Comfort zajišťují přesné nastavení teploty od 40°C do 65°C. Další výhody zahrnují ochranu proti běhu na sucho, dětskou zámku a přívodní kabel o délce 1,5 m. Stupeň ochrany IP44.
Technické údaje:
Celková délka: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Barva: Zlatá
Topný výkon: 300 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Přívodní kabel: 1,5 m
Závit topného tělesa: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED displej zobrazující provozní režim
Další ochrana proti běhu na "sucho"
Funkce topného tělesa:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty topení v požadované hodinové stupnici
- Dětská zámek umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
300 W
Barva
Zlatá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,01%
Index:
W952-0300-50
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()