Mexen FA-I elektrické topné těleso 900 W, antracit - W952-0900-66
search
Mexen FA-I elektrické topné těleso 900 W, antracit - W952-0900-66 Mexen FA-I elektrické topné těleso 900 W, antracit - W952-0900-66 Mexen FA-I elektrické topné těleso 900 W, antracit - W952-0900-66 Mexen FA-I elektrické topné těleso 900 W, antracit - W952-0900-66 Mexen FA-I elektrické topné těleso 900 W, antracit - W952-0900-66
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
Index:
W952-0900-66
Barva:
Antracitová
Tepelný výkon:
900 W
Tepelný výkon - 900 W - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen FA-I elektrické topné těleso 900 W v barvě antracit je vynikajícím řešením pro váš domov. Nabízí tepelný výkon 900 W a funkce jako LED displej informující o provozním režimu, možnost nastavení teploty v rozsahu 40°C-65°C a také funkci sušení. Navíc topné těleso disponuje dětskou pojistkou a ochranou proti provozu na sucho, což zajišťuje bezpečnost a komfort používání. Délka topného prvku je 750 mm a připojovací kabel má délku 1,5 m.
Technické údaje:
Celková délka: 866 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Barva: Antracit
Tepelný výkon: 900 W
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
LED displej indikující provozní režim
Další ochrana proti provozu na "sucho"
Topné těleso pro správnou funkci vyžaduje naplnění radiátoru vodou nebo směsí vody např. s glykol
Funkce topné tělesa:
- Funkce Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort nabízí možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu v zvoleném časovém rozsahu
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
900 W
Barva
Antracitová
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,01%
Index:
W952-0900-66
900 W
Tepelný výkon - 900 W - ()