Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 300 W, černá - W956-0300-70
search
Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 300 W, černá - W956-0300-70 Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 300 W, černá - W956-0300-70 Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 300 W, černá - W956-0300-70 Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 300 W, černá - W956-0300-70 Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 300 W, černá - W956-0300-70
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W956-0300-70
Barva:
Černá
Tepelný výkon:
300 W
Barva - Černá - ()
Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 300 W v černé barvě nabízí vynikající topný výkon 300 W a moderní, elegantní vzhled. S celkovou délkou 438 mm a topným prvkem 349 mm je ideální pro různé použití. Připojovací kabel o délce 1,5 m a závit topného tělesa G 1/2" zajišťují snadnou instalaci. Provozní napětí činí 230V/50 Hz, což zaručuje spolehlivost a energetickou efektivitu.
Technické údaje:
Celková délka: 438 mm
Délka topného prvku: 349 mm
Barva: Černá
Topný výkon: 300 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Připojovací kabel: 1,5 m
Závit topného tělesa: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED displej ukazující režim práce
Dodatečná ochrana proti práci na "sucho"
Topné těleso pro správnou funkci vyžaduje naplnění radiátoru vodou nebo směsí vody např. s glykol
Funkce topného tělesa:
- Citlivý režim umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Komfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty topení v zvolené hodinové škále
- ECO úspora energie s možností nastavení konstantní teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
300 W
Barva
Černá
Uživatelská příručka
Bezpečnostní informace
20,01%
Index:
W956-0300-70
300 W