Mexen FA-FD14 elektrická topná tyč 600 W, bílá - W956-0600-20
search
Mexen FA-FD14 elektrická topná tyč 600 W, bílá - W956-0600-20 Mexen FA-FD14 elektrická topná tyč 600 W, bílá - W956-0600-20 Mexen FA-FD14 elektrická topná tyč 600 W, bílá - W956-0600-20 Mexen FA-FD14 elektrická topná tyč 600 W, bílá - W956-0600-20 Mexen FA-FD14 elektrická topná tyč 600 W, bílá - W956-0600-20
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
Citlivý Citlivý
Komfort Komfort
Index:
W956-0600-20
Barva:
Bílá
Tepelný výkon:
600 W
Barva - Bílá - ()
Mexen FA-FD14 elektrická topná tyč 600 W, bílá je ideálním řešením pro vytápění a sušení. Díky výkonu 600 W a možnosti nastavení teploty v rozmezí 30°C-70°C poskytuje topná tyč komfort používání. Bílá barva dokonale sedí do každého interiéru. Disponuje funkcemi úspory energie a dodatečnou ochranou proti provozu na „sucho“. LED displej usnadňuje kontrolu režimu provozu. Závit G 1/2" a stupeň ochrany IP44 zajišťují bezpečné a efektivní používání.
Technické údaje:
Celková délka: 629 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Barva: Bílá
Topný výkon: 600 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Připojovací kabel: 1,5 m
Závit topné tyče: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED displej indikující provozní režim
Další ochrana proti provozu na "sucho"
Topná tyč pro správnou funkci vyžaduje naplnění radiátoru vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Funkce topné tyče:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozmezí 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty ohřevu ve zvolené časové škále
- ECO úspora energie díky možnosti nastavení konstantní teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Citlivý
Komfort
ECO
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
2 roky záruky
Série
Tepelný výkon
600 W
Barva
Bílá
Uživatelská příručka
Bezpečnostní informace
20,01%
Citlivý Citlivý
Komfort Komfort
Index:
W956-0600-20
600 W