Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 600 W, černé - W956-0600-70
search
Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 600 W, černé - W956-0600-70 Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 600 W, černé - W956-0600-70 Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 600 W, černé - W956-0600-70 Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 600 W, černé - W956-0600-70 Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 600 W, černé - W956-0600-70
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
Index:
W956-0600-70
Barva:
Černá
Tepelný výkon:
600 W
Barva - Černá - ()
Mexen FA-FD14 elektrické topné těleso 600 W je efektivní řešení pro vytápění. Vyniká topným výkonem 600 W a dlouhým topným prvkem (540 mm), což zajišťuje rychlé a efektivní zahřívání. Černá barva a závit G 1/2” zdůrazňují moderní vzhled. Disponuje kabelem 1,5 m, provozním napětím 230V/50 Hz a stupněm ochrany IP44. Je vybaven LED displejem, ochranou proti chodu na sucho a pracovními režimy: Sensitive (30-70°C), Comfort (časová nastavení), ECO (stálá teplota do 50°C).
Technické údaje:
Celková délka: 629 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Barva: Černá
Topný výkon: 600 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Přívodní kabel: 1,5 m
Závit topného tělesa: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED displej ukazuje provozní režim
Další zabezpečení proti chodu na "sucho"
K správné funkci topného tělesa je nutné naplnění radiátoru vodou nebo směsí vody např. s glykol
Funkce topného tělesa:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení vytápění v zvolené časové škále
- ECO úspora energie s možností nastavení stálé teploty do 50°C
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
600 W
Barva
Černá
Uživatelská příručka
Bezpečnostní informace
20,02%
Index:
W956-0600-70
600 W