Mexen FA-05W elektrické topné těleso 300 W, černé - W958-0300-70
search
Mexen FA-05W elektrické topné těleso 300 W, černé - W958-0300-70 Mexen FA-05W elektrické topné těleso 300 W, černé - W958-0300-70 Mexen FA-05W elektrické topné těleso 300 W, černé - W958-0300-70 Mexen FA-05W elektrické topné těleso 300 W, černé - W958-0300-70 Mexen FA-05W elektrické topné těleso 300 W, černé - W958-0300-70
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W958-0300-70
Barva:
Černá
Tepelný výkon:
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()
Barva - Černá - ()
Mexen FA-05W elektrické topné těleso 300 W, černé, vyniká výkonem a elegantním designem. Nabízí celkovou délku 409 mm a topný prvek 310 mm. Napájeno proudem s napětím 230V/50 Hz a má připojovací kabel 1,5 m. Dodatečné funkce zahrnují LED displej, ochranu proti provozu na sucho, šest režimů práce jako jsou Sensitivní, Komfort, Chytrý, ECO, Ochrana proti mrazu a Dětský zámek.
Technické údaje:
Celková délka: 409 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Barva: Černá
Topný výkon: 300 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
LED displej ukazující režim provozu
Dodatečné zajištění proti provozu na "sucho"
Topné těleso pro správnou funkci vyžaduje naplnění radiátoru vodou nebo směsí vody např. s glykol
Funkce topného tělesa:
- Citlivý umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozmezí 30°C–70°C
- Komfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty ohřevu v zvoleném časovém měřítku
- Chytrý umožňuje nastavení týdenního harmonogramu činnosti topného tělesa
- ECO úspora energie díky možnosti nastavení konstantní teploty až do 30°C
- Ochrana proti mrazu chrání médium před zamrznutím v případě poklesu teploty pod 7°C
- Dětský zámek umožňuje zablokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
300 W
Barva
Černá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,03%
Index:
W958-0300-70
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()