Mexen FA-05W elektrické topné těleso 300 W, bílé - W958-0300-20
search
Mexen FA-05W elektrické topné těleso 300 W, bílé - W958-0300-20 Mexen FA-05W elektrické topné těleso 300 W, bílé - W958-0300-20 Mexen FA-05W elektrické topné těleso 300 W, bílé - W958-0300-20 Mexen FA-05W elektrické topné těleso 300 W, bílé - W958-0300-20 Mexen FA-05W elektrické topné těleso 300 W, bílé - W958-0300-20
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Citlivý Citlivý
Komfort Komfort
Index:
W958-0300-20
Barva:
Bílá
Tepelný výkon:
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen FA-05W elektrické topné těleso 300 W, bílé je spolehlivé zařízení s celkovou délkou 409 mm a topným výkonem 300 W. Má závit G 1/2" a stupeň ochrany IP44. Je vybaven LED displejem, dětskou pojistkou a funkcemi jako Sensitive, Comfort, Smart, ECO a Anti-frost. Připojovací kabel 1,5 m a dodatečná ochrana proti chodu "na sucho" zajišťují bezpečnost. Ideální pro přesné a efektivní vytápění v rozsahu teplot 30°C-70°C.
Technické údaje:
Celková délka: 409 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Barva: Bílá
Topný výkon: 300 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Připojovací kabel: 1,5 m
Závit topného tělesa: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED displej ukazující provozní režim
Dodatečná ochrana proti chodu "na sucho"
Funkce topného tělesa:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, které umožňuje nastavit teplotu topení v zvoleném časovém rozsahu
- Smart umožňuje nastavení týdenního plánu provozu topného tělesa
- ECO úspora energie prostřednictvím možnosti nastavení stálé teploty do 30°C
- Anti-frost ochrana proti zamrznutí v případě poklesu teploty pod 7°C
- Dětská pojistka umožňuje zamknout ovládání topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Citlivý
Komfort
Smart
ECO
Proti mrazu
Rodičovský zámek
Moderní řízení
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
2 roky záruky
Série
Tepelný výkon
300 W
Barva
Bílá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,03%
Citlivý Citlivý
Komfort Komfort
Index:
W958-0300-20
300 W
Tepelný výkon - 300 W - ()