Mexen FA-05W elektrické topné těleso 450 W, černá - W958-0450-70
search
Mexen FA-05W elektrické topné těleso 450 W, černá - W958-0450-70 Mexen FA-05W elektrické topné těleso 450 W, černá - W958-0450-70 Mexen FA-05W elektrické topné těleso 450 W, černá - W958-0450-70 Mexen FA-05W elektrické topné těleso 450 W, černá - W958-0450-70 Mexen FA-05W elektrické topné těleso 450 W, černá - W958-0450-70
Tepelný výkon: 450 W Tepelný výkon: 450 W
Index:
W958-0450-70
Barva:
Černá
Tepelný výkon:
450 W
Tepelný výkon - 450 W - ()
Barva - Černá - ()
Mexen FA-05W elektrické topné těleso 450 W, černá je výjimečné topné zařízení s vysokou účinností. Jeho celková délka je 506 mm, zatímco délka topného tělesa je 415 mm. Díky výkonu 450 W a provoznímu napětí 230V/50 Hz je ideální pro rychlé zahřívání místností. Vybaveno LED displejem a funkcemi jako Sensitive, Comfort, Smart, ECO, Anti-frost a dětská pojistka, zaručuje pohodlí užívání a bezpečnost. Černá barva a stupeň ochrany IP44 z něj činí elegantní a trvanlivé zařízení.
Technické údaje:
Celková délka: 506 mm
Délka topného tělesa: 415 mm
Barva: Černá
Topný výkon: 450 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
LED displej ukazující režim práce
Dodatečná ochrana proti provozu na "sucho"
Topné těleso pro správnou funkci vyžaduje naplnění radiátoru vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Funkce topného tělesa:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností 5 stupňů v rozsahu 30°C-70°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu ve vybraném časovém rozsahu
- Smart umožňuje nastavit týdenní plán provozu topného tělesa
- ECO spoření energie pomocí možnosti nastavení stálé teploty do 30°C
- Anti-frost ochrana proti zamrznutí v případě poklesu teploty pod 7°C
- Dětská pojistka umožňuje blokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Tepelný výkon: 450 W
V případě výběru elektrického topného tělesa s výkonem 450 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění prostoru efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
450 W
Barva
Černá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,01%
Index:
W958-0450-70
450 W
Tepelný výkon - 450 W - ()