Mexen FA-05W elektrické topné těleso 600 W, bílá - W958-0600-20
search
Mexen FA-05W elektrické topné těleso 600 W, bílá - W958-0600-20 Mexen FA-05W elektrické topné těleso 600 W, bílá - W958-0600-20 Mexen FA-05W elektrické topné těleso 600 W, bílá - W958-0600-20 Mexen FA-05W elektrické topné těleso 600 W, bílá - W958-0600-20 Mexen FA-05W elektrické topné těleso 600 W, bílá - W958-0600-20
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
Index:
W958-0600-20
Barva:
Bílá
Tepelný výkon:
600 W
Tepelný výkon - 600 W - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen FA-05W elektrické topné těleso 600 W, bílá je zařízení s topným výkonem 600 W a celkovou délkou 631 mm. Díky bílé barvě se hodí do většiny koupelen. Má pokročilé funkce jako režim ECO pro úsporu energie, možnost sušení Comfort, ochranu Anti-frost proti zamrzání a dětskou pojistku. LED displej ukazuje provozní režim a možnost nastavení teploty s přesností 5 stupňů zajišťuje přesné ovládání. Topné těleso má stupeň ochrany IP44 a připojovací kabel o délce 1,5 m.
Technické údaje:
Celková délka: 631 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Barva: Bílá
Topný výkon: 600 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Připojovací kabel: 1,5 m
Závit pro topné těleso: G 1/2"
Stupeň ochrany: IP44
LED displej ukazující režim provozu
Další ochrana proti "suchému" provozu
Funkce topného tělesa:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností 5 stupňů v rozmezí 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění ve vybrané časové škále
- Smart umožňuje nastavení týdenního plánu provozu topného tělesa
- ECO úspora energie možností nastavení stálé teploty do 30°C
- Anti-frost ochrana proti zamrzání při poklesu teploty pod 7°C
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
600 W
Barva
Bílá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,01%
Index:
W958-0600-20
600 W
Tepelný výkon - 600 W - ()