Mexen FA-05W elektrické topné těleso 450 W, bílá - W958-0450-20
search
Mexen FA-05W elektrické topné těleso 450 W, bílá - W958-0450-20 Mexen FA-05W elektrické topné těleso 450 W, bílá - W958-0450-20 Mexen FA-05W elektrické topné těleso 450 W, bílá - W958-0450-20 Mexen FA-05W elektrické topné těleso 450 W, bílá - W958-0450-20 Mexen FA-05W elektrické topné těleso 450 W, bílá - W958-0450-20
Tepelný výkon: 450 W Tepelný výkon: 450 W
Index:
W958-0450-20
Barva:
Bílá
Tepelný výkon:
450 W
Tepelný výkon - 450 W - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen FA-05W elektrické topné těleso 450 W je vynikající volba pro vaši koupelnu. S výkonem 450 W a provozním napětím 230V/50 Hz zajišťuje efektivní vytápění. Délka topného elementu 415 mm a bílá barva se skvěle hodí do většiny interiérů. Topné těleso nabízí pokročilé funkce, jako je volba teploty (30°C-70°C), možnost sušení, týdenní harmonogram provozu, úsporný režim do 30°C, ochrana před zamrznutím pod 7°C a dětská pojistka pro bezpečnost. LED displej usnadňuje monitorování provozu a stupeň ochrany IP44 zajišťuje odolnost.
Technické údaje:
Celková délka: 506 mm
Délka topného elementu: 415 mm
Barva: Bílá
Topný výkon: 450 W
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
LED displej ukazující režim provozu
Dodatečná ochrana před provozem na "sucho"
Pro správnou funkci vyžaduje topné těleso naplnění radiátoru vodou nebo směsí vody, např. s glykol
Funkce topného tělesa:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu s přesností na 5 stupňů v rozmezí 30°C-70°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty ohřevu ve zvoleném časovém rozsahu
- Smart umožňuje nastavení týdenního harmonogramu provozu topného tělesa
- ECO úspora energie díky možnosti nastavení stálé teploty do 30°C
- Anti-frost ochrana proti zamrznutí média při poklesu teploty pod 7°C
- Dětská pojistka umožňuje zamknout ovládání topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Tepelný výkon: 450 W
V případě výběru elektrického topného tělesa s výkonem 450 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění prostoru efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Tepelný výkon
450 W
Barva
Bílá
Návod k obsluze
Bezpečnostní informace
20,01%
Index:
W958-0450-20
450 W
Tepelný výkon - 450 W - ()