Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, zlatý - W104-1500-500-2600-50
search
Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, zlatý - W104-1500-500-2600-50 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, zlatý - W104-1500-500-2600-50 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, zlatý - W104-1500-500-2600-50 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, zlatý - W104-1500-500-2600-50 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, zlatý - W104-1500-500-2600-50 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, zlatý - W104-1500-500-2600-50 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, zlatý - W104-1500-500-2600-50
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W104-1500-500-2600-50
Výška:
1500 mm
Barva:
Zlatá
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Hades je elegantní, zlatý elektrický radiátor o rozměrech 1500 x 500 mm, který kombinuje moderní design s funkčností. Díky topnému výkonu 600 W a 27 topným tyčím zajišťuje optimální vytápění. Vysoce kvalitní ocel a nátěr zaručují trvanlivost a odolnost proti korozi. Intuitivní dotykové ovládání s LED displejem, funkce Sensitive, Comfort a dětská pojistka činí z něj ideální volbu pro každý domov. Dodatečné zabezpečení a vestavěný termostat zajišťují bezpečnost a komfort používání.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Objem: 6,3 l
Topný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 27
Celková délka topné tyče: 656 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti provozu na "suchou"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
Radiátor vyžaduje k správné funkci naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
V kompletu: závěsy, montážní sada a záslepky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače topné tyče
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
600 W
Barva
Zlatá
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W104-1500-500-2600-50
1500 mm
500 mm
600 W
Šířka - 500 mm - ()