Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, zlatý - W104-1500-600-2600-50
search
Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, zlatý - W104-1500-600-2600-50 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, zlatý - W104-1500-600-2600-50 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, zlatý - W104-1500-600-2600-50 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, zlatý - W104-1500-600-2600-50 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, zlatý - W104-1500-600-2600-50 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, zlatý - W104-1500-600-2600-50 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, zlatý - W104-1500-600-2600-50
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
Index:
W104-1500-600-2600-50
Výška:
1500 mm
Barva:
Zlatá
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Zlatá - ()
Mexen Hades je elegantní zlatý elektrický radiátor, který spojuje styl s funkčností. S rozměry 1500 x 600 mm, vyrobený z odolné oceli, nabízí výhřevný výkon 600 W a obsahuje 27 topných tyčí. Díky dotykovému ovládání LED a funkci Sensitive lze přesně nastavit teplotu od 40°C do 65°C. Možnosti Comfort usnadňují sušení a dětská pojistka zvyšuje bezpečnost. Je vybaven vestavěným termostatem a ochranou proti provozu "nasucho" a odolným protikorozním lakem. Stupeň ochrany IP44 a vysoce kvalitní montáž dále zvyšují jeho užitnou hodnotu.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Zlatá
Materiál: Ocel
Kapacita: 7,2 l
Výhřevný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 27
Celková délka topného tělesa: 656 mm
Délka topného elementu: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň krytí: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti provozu "nasucho"
Vestavěný termostat udržující požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Radiátor pro správné fungování vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
V balení: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Dětská pojistka umožňuje blokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
600 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
600 W
Barva
Zlatá
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W104-1500-600-2600-50
1500 mm
600 mm
600 W
Šířka - 600 mm - ()