Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, chrom - W104-1500-600-2600-01
search
Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, chrom - W104-1500-600-2600-01 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, chrom - W104-1500-600-2600-01 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, chrom - W104-1500-600-2600-01 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, chrom - W104-1500-600-2600-01 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, chrom - W104-1500-600-2600-01 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, chrom - W104-1500-600-2600-01 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 600 W, chrom - W104-1500-600-2600-01
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W104-1500-600-2600-01
Výška:
1500 mm
Barva:
Chrom
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Hades je elegantní elektrický radiátor o rozměrech 1500 x 600 mm, který se díky chromovanému zakončení a modernímu designu dokonale hodí do jakéhokoli interiéru. Výkon 600 W zajišťuje efektivní vytápění a vestavěný termostat udržuje optimální teplotu. Zařízení se vyznačuje dotykovým ovládáním LED a funkcemi jako Sensitive a Comfort, které umožňují přesné nastavení teploty. Dále má radiátor dětskou pojistku a zabezpečení proti chodu "na sucho". Mexen Hades je vyroben z odolné oceli odolné vůči korozi a vyžaduje naplnění vodou nebo směsí s glykoly. V sadě se nacházejí věšáky, montážní sada a uzavírací zátky.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Kapacita: 7,2 l
Tepelný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 27
Celková délka topného tělesa: 656 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečné zabezpečení proti chodu "na sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný vůči korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykoly
V balení: věšáky, montážní sada a uzavírací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort disponuje funkcí sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu ve vybrané časové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač ohřívače
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
600 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
600 W
Barva
Chrom
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W104-1500-600-2600-01
1500 mm
600 mm
600 W
Šířka - 600 mm - ()