Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, chrom - W104-1500-500-2600-01
search
Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, chrom - W104-1500-500-2600-01 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, chrom - W104-1500-500-2600-01 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, chrom - W104-1500-500-2600-01 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, chrom - W104-1500-500-2600-01 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, chrom - W104-1500-500-2600-01 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, chrom - W104-1500-500-2600-01 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 600 W, chrom - W104-1500-500-2600-01
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W104-1500-500-2600-01
Výška:
1500 mm
Barva:
Chrom
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Hades je stylový a funkční elektrický radiátor o rozměrech 1500 x 500 mm a výkonu 600 W, vyrobený z chromované oceli. Jeho elegantní vzhled se dokonale hodí do každého interiéru. Díky 27 topným tyčím a vestavěnému termostatu zařízení udržuje požadovanou teplotu, zajišťujíc pohodlí při užívání. Dotykové ovládání pomocí LED displeje a funkce jako Sensitive nebo Comfort zvyšují pohodlí. Radiátor je vybaven další ochranou proti provozu na sucho a má vysokou odolnost proti korozi. Produkt vyžaduje naplnění vodou nebo glykol a součástí balení jsou montážní prvky.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Kapacita: 6,3 l
Topný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 27
Celková délka topení: 656 mm
Délka topného elementu: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoká kvalita, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody například s glykol
V balení: závěsy, montážní sada a krytky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty vytápění v zvolené časové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače topení
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
600 W
Barva
Chrom
Materiál
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W104-1500-500-2600-01
1500 mm
500 mm
600 W
Šířka - 500 mm - ()