Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 900 W, antracit - W104-1500-500-2900-66
search
Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 900 W, antracit - W104-1500-500-2900-66 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 900 W, antracit - W104-1500-500-2900-66 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 900 W, antracit - W104-1500-500-2900-66 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 900 W, antracit - W104-1500-500-2900-66 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 900 W, antracit - W104-1500-500-2900-66 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 900 W, antracit - W104-1500-500-2900-66 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 500 mm, 900 W, antracit - W104-1500-500-2900-66
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
Index:
W104-1500-500-2900-66
Výška:
1500 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Hades je moderní elektrický radiátor o rozměrech 1500 x 500 mm a výkonu 900 W. Vyrobený z odolné oceli v elegantní antracitové barvě, hodí se do každého interiéru. Díky pokročilému dotykovému ovládání s LED displejem lze snadno nastavit požadovanou teplotu v rozmezí 40°C-65°C. Funkce Comfort umožňuje sušení ve zvoleném čase a vestavěný termostat udržuje stálou teplotu. Má ochranu IP44, což zajišťuje bezpečné používání. Mexen Hades se vyznačuje trvanlivým, antikorozním nátěrem a dalšími funkcemi jako je dětská pojistka.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Antracit
Materiál: Ocel
Kapacita: 6,3 l
Tepelný výkon: 900 W
Počet topných tyčí: 27
Celková délka topného tělesa: 866 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti provozu na „sucho“
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný vůči korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje plnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Součástí: závěsy, montážní sada a zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty ohřevu ve zvoleném hodinovém měřítku
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
500 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
900 W
Barva
Antracitová
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W104-1500-500-2900-66
1500 mm
500 mm
900 W
Šířka - 500 mm - ()