Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 900 W, antracit - W104-1500-600-2900-66
search
Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 900 W, antracit - W104-1500-600-2900-66 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 900 W, antracit - W104-1500-600-2900-66 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 900 W, antracit - W104-1500-600-2900-66 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 900 W, antracit - W104-1500-600-2900-66 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 900 W, antracit - W104-1500-600-2900-66 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 900 W, antracit - W104-1500-600-2900-66 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 900 W, antracit - W104-1500-600-2900-66
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
Index:
W104-1500-600-2900-66
Výška:
1500 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Elektrický radiátor Mexen Hades je vynikající volbou pro moderní interiéry. Vyznačuje se elegantním antracitovým provedením a pevnou ocelovou konstrukcí. Výška radiátoru je 1500 mm a šířka 600 mm, což dokonale zapadá do různých prostorů. Díky výkonu 900 W a 27 topným tyčím zajišťuje rychlé a efektivní vytápění. Vestavěný termostat a funkce jako regulace teploty, sušící možnosti a dětská pojistka činí z něj funkční volbu pro každý domov. Díky odolnému povlaku odolnému proti korozi a ochranám, Hades zaručuje dlouhověkost a bezpečnost používání. Sada obsahuje všechny potřebné montážní doplňky.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Antracit
Materiál: Ocel
Kapacita: 7,2 l
Tepelný výkon: 900 W
Počet topných tyčí: 27
Celková délka topného tělesa: 866 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečné zabezpečení proti chodu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný lakový povlak odolný proti korozi
Pro správné fungování radiátor vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
V balení: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Citlivé umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Komfort nabízí sušící funkci, která umožňuje nastavit teplotu topení v zvoleném hodinovém rozsahu
- Dětská pojistka umožňuje blokovat ovládání topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
600 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
900 W
Barva
Antracitová
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
Index:
W104-1500-600-2900-66
1500 mm
600 mm
900 W
Šířka - 600 mm - ()