Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 900 W, bílý - W104-1500-600-2900-20
search
Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 900 W, bílý - W104-1500-600-2900-20 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 900 W, bílý - W104-1500-600-2900-20 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 900 W, bílý - W104-1500-600-2900-20 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 900 W, bílý - W104-1500-600-2900-20 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 900 W, bílý - W104-1500-600-2900-20 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 900 W, bílý - W104-1500-600-2900-20 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 900 W, bílý - W104-1500-600-2900-20
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W104-1500-600-2900-20
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Elektrický radiátor Mexen Hades je ideálním řešením pro zajištění tepla a pohodlí ve vašem domě. Rozměry 1500 x 600 mm a výkon 900 W zaručují efektivní vytápění. Díky 27 topným tyčím, bílé, odolné nátěrové vrstvě odolné proti korozi a funkci dotykového ovládání s LED displejem, poskytuje nejen funkčnost, ale i estetiku. Je vybaven termostatem udržujícím optimální teplotu a také ochranou proti provozu na "sucho". Funkce Sensitive a Comfort umožňují přesnou kontrolu teploty a sušicí režim, což činí tento radiátor univerzálním prvkem zařízení. Produkt nabízí také dětskou pojistku, což zvyšuje jeho bezpečnost při používání. V sadě najdete potřebné montážní příslušenství, což usnadňuje instalaci.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 7,2 l
Tepelný výkon: 900 W
Počet ohřívacích tyčí: 27
Celková délka topného tělesa: 866 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný lakovaný povrch odolný proti korozi
Pro správné fungování je nutné radiátor naplnit vodou nebo směsí vody např. s glykol
Kompletní sada: závěsná zařízení, montážní sada a uzavírací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu ve zvolené časové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
600 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
900 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W104-1500-600-2900-20
1500 mm
600 mm
900 W
Šířka - 600 mm - ()