Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 900 W, černý - W104-1500-600-2900-70
search
Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 900 W, černý - W104-1500-600-2900-70 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 900 W, černý - W104-1500-600-2900-70 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 900 W, černý - W104-1500-600-2900-70 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 900 W, černý - W104-1500-600-2900-70 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 900 W, černý - W104-1500-600-2900-70 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 900 W, černý - W104-1500-600-2900-70 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 600 mm, 900 W, černý - W104-1500-600-2900-70
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W104-1500-600-2900-70
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Hades je elegantní elektrický radiátor o rozměrech 1500 x 600 mm a výkonu 900 W, dokončený v stylové černé. Vyroben z odolné oceli, poskytuje efektivní vytápění díky 27 topným tyčím. Má pokročilé dotykové ovládání s LED displejem, termostat a ochranu proti provozu na sucho. Radiátor nabízí možnost Sensitive s regulací teploty od 40°C do 65°C a funkci Comfort pro sušení. Obsahuje kompletní montážní sadu a má povrch odolný proti korozi.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Objem: 7,2 l
Topný výkon: 900 W
Počet topných tyčí: 27
Celková délka topného tělesa: 866 mm
Délka topného elementu: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný vůči korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
V balení: závěsy, montážní sada a krycí zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort nabízí možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty vytápění v zvolené časové škále
- Dětský zámek umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
600 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
900 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W104-1500-600-2900-70
1500 mm
600 mm
900 W
Šířka - 600 mm - ()