Mexen Hades elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W104-1800-600-2900-70
search
Mexen Hades elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W104-1800-600-2900-70 Mexen Hades elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W104-1800-600-2900-70 Mexen Hades elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W104-1800-600-2900-70 Mexen Hades elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W104-1800-600-2900-70 Mexen Hades elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W104-1800-600-2900-70 Mexen Hades elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W104-1800-600-2900-70 Mexen Hades elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, černý - W104-1800-600-2900-70
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W104-1800-600-2900-70
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Hades je moderní elektrický radiátor o impozantních rozměrech 1800 x 600 mm, dokončený v elegantní černé a vyrobený z oceli. Díky topnému výkonu 900 W a 33 topným prutům efektivně ohřeje jakýkoli prostor. Vestavěný termostat a dotykové ovládání s LED displejem umožňují přesnou regulaci teploty a další funkce jako Sensitive, Comfort a rodičovský zámek zvyšují komfort užívání. Produkt se vyznačuje vysokou kvalitou a odolností vůči korozi.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Kapacita: 8,7 l
Topný výkon: 900 W
Počet topných prutů: 33
Celková délka topného tělesa: 866 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana proti provozu "na sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý povlak odolný vůči korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Součástí balení: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavit teplotu topení v zvolené časové škále
- Rodičovský zámek umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
900 W
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W104-1800-600-2900-70
1800 mm
600 mm
900 W
Šířka - 600 mm - ()