Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 400 mm, 600 W, černý - W104-1500-400-2600-70
search
Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 400 mm, 600 W, černý - W104-1500-400-2600-70 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 400 mm, 600 W, černý - W104-1500-400-2600-70 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 400 mm, 600 W, černý - W104-1500-400-2600-70 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 400 mm, 600 W, černý - W104-1500-400-2600-70 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 400 mm, 600 W, černý - W104-1500-400-2600-70 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 400 mm, 600 W, černý - W104-1500-400-2600-70 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 400 mm, 600 W, černý - W104-1500-400-2600-70
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W104-1500-400-2600-70
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Hades je moderní elektrický radiátor o rozměrech 1500 x 400 mm a výkonu 600 W, který se vyznačuje elegantním černým provedením. Vyroben z oceli, má trvanlivý lak odolný proti korozi. Vybaven 27 topnými tyčemi, nabízí efektivní vytápění a další funkce, jako je dotykové ovládání s LED displejem a dětská pojistka. Vestavěný termostat a možnosti jako "Sensitive" a "Comfort" zajišťují pohodlí a bezpečnost používání. Ideální pro moderní interiéry.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Kapacita: 5,5 l
Topný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 27
Celková délka topného tělesa: 656 mm
Délka topného elementu: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana proti provozu "na sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Radiátor pro správné fungování vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Součástí dodávky: závěsy, montážní sada a uzavřené špunty
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavení teploty v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení topné teploty ve vybrané hodinové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
400 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
600 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W104-1500-400-2600-70
1500 mm
400 mm
600 W
Šířka - 400 mm - ()