Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 400 mm, 600 W, antracit - W104-1500-400-2600-66
search
Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 400 mm, 600 W, antracit - W104-1500-400-2600-66 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 400 mm, 600 W, antracit - W104-1500-400-2600-66 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 400 mm, 600 W, antracit - W104-1500-400-2600-66 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 400 mm, 600 W, antracit - W104-1500-400-2600-66 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 400 mm, 600 W, antracit - W104-1500-400-2600-66 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 400 mm, 600 W, antracit - W104-1500-400-2600-66 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 400 mm, 600 W, antracit - W104-1500-400-2600-66
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
Index:
W104-1500-400-2600-66
Výška:
1500 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Hades je moderní elektrický radiátor o rozměrech 1500 x 400 mm a výkonu 600 W, ideální pro efektivní vytápění prostoru. Vyroben z vysoce kvalitní oceli, má trvanlivý nátěr odolný proti korozi. Díky 27 topným tyčím zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla. Antracitová barva mu dodává elegantní vzhled. Ovládání pomocí dotykového LED displeje a funkce jako termostat a dětský zámek zvyšují jeho funkčnost a bezpečnost používání.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Antracit
Materiál: Ocel
Kapacita: 5,5 l
Tepelný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 27
Celková délka topného tělesa: 656 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň krytí: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
V balení: závěsy, montážní sada a zaslepení
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort disponuje možností sušení, která umožňuje nastavení teploty topení v zvolené časové škále
- Dětský zámek umožňuje zablokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
400 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
600 W
Barva
Antracitová
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W104-1500-400-2600-66
1500 mm
400 mm
600 W
Šířka - 400 mm - ()