Mexen Hades elektrický radiátor 800 x 400 mm, 300 W, antracit - W104-0800-400-2300-66
search
Mexen Hades elektrický radiátor 800 x 400 mm, 300 W, antracit - W104-0800-400-2300-66 Mexen Hades elektrický radiátor 800 x 400 mm, 300 W, antracit - W104-0800-400-2300-66 Mexen Hades elektrický radiátor 800 x 400 mm, 300 W, antracit - W104-0800-400-2300-66 Mexen Hades elektrický radiátor 800 x 400 mm, 300 W, antracit - W104-0800-400-2300-66 Mexen Hades elektrický radiátor 800 x 400 mm, 300 W, antracit - W104-0800-400-2300-66 Mexen Hades elektrický radiátor 800 x 400 mm, 300 W, antracit - W104-0800-400-2300-66 Mexen Hades elektrický radiátor 800 x 400 mm, 300 W, antracit - W104-0800-400-2300-66
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W104-0800-400-2300-66
Výška:
800 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Hades je moderní elektrický radiátor o rozměrech 800x400 mm a výkonu 300 W, což zajišťuje efektivní a úsporné vytápění. Díky 15 topným tyčím a hloubce pouze 30 mm je ideální pro menší prostory. Antracitová barva a ocelová konstrukce zaručují eleganci a trvanlivost. Ovládání pomocí LED displeje umožňuje snadné nastavení teploty v rozsahu 40°C-65°C. Funkce jako sušení, dětská pojistka a ochrana proti provozu na "sucho" činí radiátor funkčním a bezpečným. Inovativní laky odolné vůči korozi zvyšují jeho životnost. Radiátor vyžaduje naplnění vodou nebo směsí s glykolem.
Technické údaje:
Výška: 800 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Antracit
Materiál: Ocel
Kapacita: 3 l
Topný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 15
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného článku: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný vůči korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Kompletní: závěsy, montážní sada a zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu topení v zvolené časové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
400 mm
Výška
800 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
300 W
Barva
Antracitová
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W104-0800-400-2300-66
800 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()