Mexen Hades elektrický radiátor 800 x 400 mm, 300 W, bílý - W104-0800-400-2300-20
search
Mexen Hades elektrický radiátor 800 x 400 mm, 300 W, bílý - W104-0800-400-2300-20 Mexen Hades elektrický radiátor 800 x 400 mm, 300 W, bílý - W104-0800-400-2300-20 Mexen Hades elektrický radiátor 800 x 400 mm, 300 W, bílý - W104-0800-400-2300-20 Mexen Hades elektrický radiátor 800 x 400 mm, 300 W, bílý - W104-0800-400-2300-20 Mexen Hades elektrický radiátor 800 x 400 mm, 300 W, bílý - W104-0800-400-2300-20 Mexen Hades elektrický radiátor 800 x 400 mm, 300 W, bílý - W104-0800-400-2300-20 Mexen Hades elektrický radiátor 800 x 400 mm, 300 W, bílý - W104-0800-400-2300-20
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W104-0800-400-2300-20
Výška:
800 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Hades je moderní elektrický radiátor, který kombinuje styl s výkonem. Díky kompaktním rozměrům 800 x 400 mm se hodí do většiny místností. Topný výkon 300 W zajišťuje rychlé a efektivní vytápění prostoru. Vyroben z odolné oceli, pokrytý bílým, korozivzdorným lakem. Vybaven dotykovým ovládacím panelem LED, funkcí Sensitive pro regulaci teploty (40°C-65°C), funkcí Comfort s možností sušení a dětskou pojistkou. Má ochranu proti chodu na sucho a vyžaduje naplnění vodou nebo směsí s glykol. Sada obsahuje úchyty, montážní sadu a zátky.
Technické údaje:
Výška: 800 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Objem: 3 l
Topný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 15
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti chodu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
Radiátor pro správné fungování vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
V balení: zavěšení, montážní sada a zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu v zvolené časové škále
- Dětská pojistka umožňuje uzamknout ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
400 mm
Výška
800 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
300 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
Index:
W104-0800-400-2300-20
800 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()