Mexen Hades elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W104-1800-600-2900-20
search
Mexen Hades elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W104-1800-600-2900-20 Mexen Hades elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W104-1800-600-2900-20 Mexen Hades elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W104-1800-600-2900-20 Mexen Hades elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W104-1800-600-2900-20 Mexen Hades elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W104-1800-600-2900-20 Mexen Hades elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W104-1800-600-2900-20 Mexen Hades elektrický radiátor 1800 x 600 mm, 900 W, bílý - W104-1800-600-2900-20
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W104-1800-600-2900-20
Výška:
1800 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 600 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Hades je elektrický radiátor o impozantních rozměrech 1800x600 mm a výkonu 900 W, ideální pro moderní interiéry. Vyrobený z odolné oceli, vyznačuje se bílou barvou a odolností proti korozi díky vysoce kvalitní lakované povrchové úpravě. Radiátor obsahuje 33 topných tyčí a vestavěný termostat, který udržuje požadovanou teplotu. Má také funkci Sensitive pro regulaci teploty a Comfort s možností sušení. Konstrukce obsahuje další ochranu proti provozu na sucho a dotykové LED ovládání. Jeho stupeň ochrany IP44 a možnosti dětské pojistky ho činí bezpečnou volbou pro rodiny.
Technické údaje:
Výška: 1800 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 8,7 l
Tepelný výkon: 900 W
Počet topných tyčí: 33
Celková délka topného tělesa: 866 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání s pomocí LED displeje
Další ochrana proti provozu "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolná lakovaná povrchová úprava odolná proti korozi
Radiátor pro správné fungování vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody, např. s glykol
V soupravě: závěsy, montážní sada a uzavírací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavení teploty v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavení teploty ohřevu v zvolené hodinové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokování ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
600 mm
Výška
1800 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
900 W
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W104-1800-600-2900-20
1800 mm
600 mm
900 W
Šířka - 600 mm - ()