Mexen Hades elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, bílý - W104-1200-500-2600-20
search
Mexen Hades elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, bílý - W104-1200-500-2600-20 Mexen Hades elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, bílý - W104-1200-500-2600-20 Mexen Hades elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, bílý - W104-1200-500-2600-20 Mexen Hades elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, bílý - W104-1200-500-2600-20 Mexen Hades elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, bílý - W104-1200-500-2600-20 Mexen Hades elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, bílý - W104-1200-500-2600-20 Mexen Hades elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, bílý - W104-1200-500-2600-20
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W104-1200-500-2600-20
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Hades je elegantní elektrický radiátor, který se perfektně hodí do moderních interiérů. Díky své výšce 1200 mm a šířce 500 mm nabízí jak funkčnost, tak stylový vzhled. Jeho topný výkon 600 W, provedení z oceli a povrchová úprava odolná proti korozi zaručují trvanlivost. Radiátor je vybaven dotykovým LED ovládáním, termostatem a dalším zabezpečením proti práci na sucho. Funkce Sensitive a Comfort umožňují přesnou kontrolu teploty a možnost sušení, zatímco dětská pojistka zvyšuje bezpečnost. Ideální pro interiéry vyžadující spolehlivý a estetický zdroj tepla.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 5,1 l
Topný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 22
Celková délka topného tělesa: 656 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana proti práci "na sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolná povrchová úprava odolná proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí s vodou, např. s glykolem
Součástí balení: závěsy, montážní sada a zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění v rozsahu hodin
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
600 W
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W104-1200-500-2600-20
1200 mm
500 mm
600 W
Šířka - 500 mm - ()