Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 400 mm, 600 W, bílý - W104-1500-400-2600-20
search
Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 400 mm, 600 W, bílý - W104-1500-400-2600-20 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 400 mm, 600 W, bílý - W104-1500-400-2600-20 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 400 mm, 600 W, bílý - W104-1500-400-2600-20 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 400 mm, 600 W, bílý - W104-1500-400-2600-20 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 400 mm, 600 W, bílý - W104-1500-400-2600-20 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 400 mm, 600 W, bílý - W104-1500-400-2600-20 Mexen Hades elektrický radiátor 1500 x 400 mm, 600 W, bílý - W104-1500-400-2600-20
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W104-1500-400-2600-20
Výška:
1500 mm
Barva:
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Hades je elegantní elektrický radiátor o rozměrech 1500 x 400 mm, který kombinuje moderní design s efektivitou. Díky výkonu 600 W a dotykovému LED ovládání zajišťuje optimální chod a snadnou obsluhu. Je vyroben z vysoce kvalitní oceli s odolným nátěrem proti korozi. Radiátor obsahuje 27 topných tyčí, termostat udržující požadovanou teplotu a funkce jako nastavení teploty (40°C-65°C) a možnost sušení.
Technické údaje:
Výška: 1500 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 5,5 l
Výkon vytápění: 600 W
Počet topných tyčí: 27
Celková délka topného tělesa: 656 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Pracovní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Doplněná ochrana proti provozu na "sucho"
Vstavaný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný proti korozi
Pro správnou funkci radiátor vyžaduje vyplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
Součástí dodávky: závěsy, montážní sada a uzávěrové zátky
Funkce radiátoru:
- Citlivost umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Komfort má volbu sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění v požadovaném časovém intervalu
- Rodičovský zámek umožňuje blokaci ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
400 mm
Výška
1500 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
600 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W104-1500-400-2600-20
1500 mm
400 mm
600 W
Šířka - 400 mm - ()