Mexen Hades elektrický radiátor 800 x 400 mm, 300 W, chrom - W104-0800-400-2300-01
search
Mexen Hades elektrický radiátor 800 x 400 mm, 300 W, chrom - W104-0800-400-2300-01 Mexen Hades elektrický radiátor 800 x 400 mm, 300 W, chrom - W104-0800-400-2300-01 Mexen Hades elektrický radiátor 800 x 400 mm, 300 W, chrom - W104-0800-400-2300-01 Mexen Hades elektrický radiátor 800 x 400 mm, 300 W, chrom - W104-0800-400-2300-01 Mexen Hades elektrický radiátor 800 x 400 mm, 300 W, chrom - W104-0800-400-2300-01 Mexen Hades elektrický radiátor 800 x 400 mm, 300 W, chrom - W104-0800-400-2300-01 Mexen Hades elektrický radiátor 800 x 400 mm, 300 W, chrom - W104-0800-400-2300-01
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W104-0800-400-2300-01
Výška:
800 mm
Barva:
Chrom
Šířka:
400 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 400 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Hades je elegantní elektrický radiátor o rozměrech 800 x 400 mm a výkonu 300 W, dokončený ve stylovém chromu. Díky 15 topným tyčím a dotykovému ovládání pomocí LED displeje poskytuje nejen efektivní, ale i pohodlné vytápění. Vestavěný termostat a funkce Sensitive umožňují přesné nastavení teploty od 40°C do 65°C, a možnost Comfort nabízí sušicí funkci. Mexen Hades chrání proti "suchému" provozu a má dětskou pojistku, což z něj činí ideální řešení pro moderní interiéry. Pro správné fungování vyžaduje naplnění vodou nebo směsí s glykol. V balení závěsy a montážní sada.
Technické údaje:
Výška: 800 mm
Šířka: 400 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Kapacita: 3 l
Topný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 15
Celková délka topného tělesa: 426 mm
Délka topného prvku: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň krytí: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti "suchému" provozu
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lak odolný proti korozi
K správnému fungování radiátor vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
V balení: závěsy, montážní sada a uzávěrné zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu v zvolené časové stupnici
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat regulátor topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
400 mm
Výška
800 mm
Hloubka
30 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
300 W
Barva
Chrom
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W104-0800-400-2300-01
800 mm
400 mm
300 W
Šířka - 400 mm - ()