Mexen Hades elektrický radiátor 800 x 500 mm, 300 W, chrom - W104-0800-500-2300-01
search
Mexen Hades elektrický radiátor 800 x 500 mm, 300 W, chrom - W104-0800-500-2300-01 Mexen Hades elektrický radiátor 800 x 500 mm, 300 W, chrom - W104-0800-500-2300-01 Mexen Hades elektrický radiátor 800 x 500 mm, 300 W, chrom - W104-0800-500-2300-01 Mexen Hades elektrický radiátor 800 x 500 mm, 300 W, chrom - W104-0800-500-2300-01 Mexen Hades elektrický radiátor 800 x 500 mm, 300 W, chrom - W104-0800-500-2300-01 Mexen Hades elektrický radiátor 800 x 500 mm, 300 W, chrom - W104-0800-500-2300-01 Mexen Hades elektrický radiátor 800 x 500 mm, 300 W, chrom - W104-0800-500-2300-01
Topný výkon: 300 W Topný výkon: 300 W
Index:
W104-0800-500-2300-01
Výška:
800 mm
Barva:
Chrom
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
300 W
Šířka - 500 mm - ()
Barva - Chrom - ()
Mexen Hades je moderní elektrický radiátor s kompaktními rozměry 800 x 500 mm a výkonem 300 W. Vyrobený z odolné oceli s chromovanou vrstvou, zajišťuje elegantní vzhled a odolnost proti korozi. Má 15 topných tyčí a funkce jako dotykové ovládání s LED displejem, vestavěný termostat a dětskou pojistku. Díky funkci Sensitive lze přesně nastavit teplotu a režim Comfort s možností sušení zvyšuje pohodlí používání.
Technické údaje:
Výška: 800 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 30 mm
Barva: Chrom
Materiál: Ocel
Objem: 3,4 l
Topný výkon: 300 W
Počet topných tyčí: 15
Celková délka topného článku: 426 mm
Délka topného elementu: 310 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Přídavná ochrana proti provozu na „sucho“
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoká kvalita, odolná lakýrnická vrstva odolná vůči korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
Kompletní sada: závěsy, montážní sada a ucpávky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavení teploty v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má funkci sušení, která umožňuje nastavení teploty vytápění ve zvolené časové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného článku
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 300 W
Při výběru elektrického topného tělesa s výkonem 300 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
500 mm
Výška
800 mm
Hloubka
30 mm
Tepelný výkon
300 W
Barva
Chrom
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W104-0800-500-2300-01
800 mm
500 mm
300 W
Šířka - 500 mm - ()