Mexen Pluton elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, antracit - W106-1200-500-2600-66
search
Mexen Pluton elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, antracit - W106-1200-500-2600-66 Mexen Pluton elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, antracit - W106-1200-500-2600-66 Mexen Pluton elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, antracit - W106-1200-500-2600-66 Mexen Pluton elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, antracit - W106-1200-500-2600-66 Mexen Pluton elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, antracit - W106-1200-500-2600-66 Mexen Pluton elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, antracit - W106-1200-500-2600-66 Mexen Pluton elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, antracit - W106-1200-500-2600-66
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W106-1200-500-2600-66
Výška:
1200 mm
Barva:
Antracitová
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 500 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()
Barva - Antracitová - ()
Mexen Pluton je moderní elektrický radiátor o rozměrech 1200 x 500 mm. Díky výkonu 600 W poskytuje efektivní vytápění prostoru. Vyrobený z odolné oceli v elegantní antracitové barvě, dokonale ladí s různorodými interiéry. Radiátor má 23 topných tyčí a je vybaven dotykovým ovládáním pomocí LED displeje, což usnadňuje regulaci teploty. Funkce jako možnost nastavení teploty v rozsahu 40°C-65°C a možnost sušení zajišťují komfort užívání. Navíc, vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu a ochrana proti provozu "nasucho" zvyšuje bezpečnost. Díky nátěru odolnému proti korozi je radiátor odolný a snadný na údržbu. Výrobek vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody s glykol, a v balení je montážní sada a uzavírací zátky. Stupeň ochrany IP44 zajišťuje bezpečnost používání ve vlhkých místnostech.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 40 mm
Barva: antracit
Materiál: ocel
Objem: 7 l
Tepelný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 23
Celková délka topného tělesa: 656 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana proti provozu "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody, např. s glykol
Součástí balení: závěsy, montážní sada a uzavírací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu ohřevu v rámci vybrané časové škály
- Dětský zámek umožňuje zablokovat ovladač ohřívače
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
40 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
600 W
Barva
Antracitová
Materiál
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W106-1200-500-2600-66
1200 mm
500 mm
600 W
Šířka - 500 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()