Mexen Pluton elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, černý - W106-1200-500-2600-70
search
Mexen Pluton elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, černý - W106-1200-500-2600-70 Mexen Pluton elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, černý - W106-1200-500-2600-70 Mexen Pluton elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, černý - W106-1200-500-2600-70 Mexen Pluton elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, černý - W106-1200-500-2600-70 Mexen Pluton elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, černý - W106-1200-500-2600-70 Mexen Pluton elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, černý - W106-1200-500-2600-70 Mexen Pluton elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, černý - W106-1200-500-2600-70
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W106-1200-500-2600-70
Výška:
1200 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 500 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Pluton je moderní elektrický radiátor o rozměrech 1200 x 500 mm, ideální pro elegantní interiéry. Černá barva a ocelová konstrukce zajišťují trvanlivost a styl. S výkonem 600 W a 23 topnými tyčemi efektivně vytápí prostor. Radiátor je vybaven funkcemi, jako je dotykové ovládání přes LED displej, přídavná ochrana proti provozu nasucho a vestavěný termostat. Možnost nastavení teploty od 40°C do 65°C zajišťuje komfort používání. Navíc, funkce Comfort s možností sušení, dětská pojistka a vysoce kvalitní nátěr odolný vůči korozi činí tento produkt spolehlivou volbou pro každý domov. Závěsy, montážní sada a zátky v balení zaručují snadnou montáž a používání.
Technické údaje:
Výška: 1200 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 40 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Objem: 7 l
Výkon vytápění: 600 W
Počet topných tyčí: 23
Celková délka topného tělesa: 656 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň krytí: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Přídavná ochrana proti provozu nasucho
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný vůči korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
V balení: závěsy, montážní sada a zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění v zvolené hodinové škále
- Dětská pojistka umožňuje blokaci ovladače topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
1200 mm
Hloubka
40 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
600 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W106-1200-500-2600-70
1200 mm
500 mm
600 W
Šířka - 500 mm - ()
Výška - 1200 mm - ()