Mexen Pluton elektrický radiátor 1450 x 600 mm, 900 W, černý - W106-1450-600-2900-70
search
Mexen Pluton elektrický radiátor 1450 x 600 mm, 900 W, černý - W106-1450-600-2900-70 Mexen Pluton elektrický radiátor 1450 x 600 mm, 900 W, černý - W106-1450-600-2900-70 Mexen Pluton elektrický radiátor 1450 x 600 mm, 900 W, černý - W106-1450-600-2900-70 Mexen Pluton elektrický radiátor 1450 x 600 mm, 900 W, černý - W106-1450-600-2900-70 Mexen Pluton elektrický radiátor 1450 x 600 mm, 900 W, černý - W106-1450-600-2900-70 Mexen Pluton elektrický radiátor 1450 x 600 mm, 900 W, černý - W106-1450-600-2900-70 Mexen Pluton elektrický radiátor 1450 x 600 mm, 900 W, černý - W106-1450-600-2900-70
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W106-1450-600-2900-70
Výška:
1450 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 1450 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Pluton je moderní elektrický radiátor o rozměrech 1450 x 600 mm, který se vyznačuje jedinečným designem a vysokou účinností. Díky výkonu 900 W a inovativnímu dotykovému ovládání s LED displejem poskytuje komfortní používání. Vyrobený z odolné oceli a pokrytý nátěrem odolným proti korozi, Pluton má stupeň ochrany IP44, což ho činí ideálním pro různé prostory. Funkce jako Sensitive, Comfort a dětská pojistka zaručují flexibilitu a bezpečnost používání.
Technické údaje:
Výška: 1450 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 40 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Kapacita: 8,2 l
Výkon: 900 W
Počet topných tyčí: 26
Celková délka topného tělesa: 866 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana proti "suchému" provozu
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý nátěr odolný vůči korozi
Radiátor vyžaduje pro správnou funkci naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
V balení: závěsy, montážní sada a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má sušicí opci, která umožňuje nastavit teplotu vytápění v zadaném časovém rozsahu
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
600 mm
Výška
1450 mm
Hloubka
40 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
900 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W106-1450-600-2900-70
1450 mm
600 mm
900 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 1450 mm - ()