Mexen Pluton elektrický radiátor 1450 x 600 mm, 900 W, bílý - W106-1450-600-2900-20
search
Mexen Pluton elektrický radiátor 1450 x 600 mm, 900 W, bílý - W106-1450-600-2900-20 Mexen Pluton elektrický radiátor 1450 x 600 mm, 900 W, bílý - W106-1450-600-2900-20 Mexen Pluton elektrický radiátor 1450 x 600 mm, 900 W, bílý - W106-1450-600-2900-20 Mexen Pluton elektrický radiátor 1450 x 600 mm, 900 W, bílý - W106-1450-600-2900-20 Mexen Pluton elektrický radiátor 1450 x 600 mm, 900 W, bílý - W106-1450-600-2900-20 Mexen Pluton elektrický radiátor 1450 x 600 mm, 900 W, bílý - W106-1450-600-2900-20 Mexen Pluton elektrický radiátor 1450 x 600 mm, 900 W, bílý - W106-1450-600-2900-20
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W106-1450-600-2900-20
Výška:
1450 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 1450 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Pluton je moderní elektrický radiátor, který spojuje eleganci s funkčností. Díky rozměrům 1450 x 600 mm a výkonu 900 W je ideální pro vytápění místností. Vyroben z oceli odolné proti korozi a pokrytý trvanlivým lakovým povlakem zajišťuje dlouhověkost. Vybaven 26 topnými tyčemi, LED dotykovým ovládáním, vestavěným termostatem a ochranou proti provozu na sucho. Funkce jako Sensitive a Comfort a dětská pojistka jej činí bezpečným a komfortním. Snadno lze upravit teplotu od 40°C do 65°C a možnost sušení zvyšuje jeho užitečnost. Součástí balení je montážní sada včetně závěsů a záslepek, což usnadňuje instalaci.
Technické údaje:
Výška: 1450 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 40 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Objem: 8,2 l
Výkon topení: 900 W
Počet topných tyčí: 26
Celková délka topného tělesa: 866 mm
Délka topného elementu: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečná ochrana proti provozu "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakový povlak odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
Součástí balení: závěsy, montážní sada a záslepky
Funkce radiátoru:
- Funkce Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat řídicí jednotku topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
600 mm
Výška
1450 mm
Hloubka
40 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
900 W
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W106-1450-600-2900-20
1450 mm
600 mm
900 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 1450 mm - ()