Mexen Pluton elektrický radiátor 1700 x 600 mm, 900 W, bílý - W106-1700-600-2900-20
search
Mexen Pluton elektrický radiátor 1700 x 600 mm, 900 W, bílý - W106-1700-600-2900-20 Mexen Pluton elektrický radiátor 1700 x 600 mm, 900 W, bílý - W106-1700-600-2900-20 Mexen Pluton elektrický radiátor 1700 x 600 mm, 900 W, bílý - W106-1700-600-2900-20 Mexen Pluton elektrický radiátor 1700 x 600 mm, 900 W, bílý - W106-1700-600-2900-20 Mexen Pluton elektrický radiátor 1700 x 600 mm, 900 W, bílý - W106-1700-600-2900-20 Mexen Pluton elektrický radiátor 1700 x 600 mm, 900 W, bílý - W106-1700-600-2900-20 Mexen Pluton elektrický radiátor 1700 x 600 mm, 900 W, bílý - W106-1700-600-2900-20
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W106-1700-600-2900-20
Výška:
1700 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 1700 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Mexen Pluton je moderní elektrický radiátor o rozměrech 1700 x 600 mm, který nabízí účinný topný výkon 900 W, ideální pro vytápění větších prostor. Je vybaven 31 topnými tyčemi, které zajišťují rovnoměrné rozložení tepla. Ovládání prostřednictvím dotykového LED displeje usnadňuje ovládání a vložený termostat udržuje optimální teplotu. Funkce jako Sensitive a Comfort a dětská pojistka zajišťují plnou kontrolu a bezpečnost používání. Radiátor je vyroben z odolné oceli a pokryt vrstvou odolnou proti korozi, což zaručuje dlouhou životnost produktu.
Technické údaje:
Výška: 1700 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 40 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 10,8 l
Topný výkon: 900 W
Počet topných tyčí: 31
Celková délka topného tělesa: 866 mm
Délka topného elementu: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Dodatečné zabezpečení proti práci nasucho
Vložený termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivý lakovaný povrch odolný proti korozi
K správné funkci radiátoru je třeba ho naplnit vodou nebo směsí vody, např. s glykolem
V balení: závěsy, montážní sada a zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
600 mm
Výška
1700 mm
Hloubka
40 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
900 W
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W106-1700-600-2900-20
1700 mm
600 mm
900 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 1700 mm - ()