Mexen Pluton elektrický radiátor 1700 x 600 mm, 900 W, černý - W106-1700-600-2900-70
search
Mexen Pluton elektrický radiátor 1700 x 600 mm, 900 W, černý - W106-1700-600-2900-70 Mexen Pluton elektrický radiátor 1700 x 600 mm, 900 W, černý - W106-1700-600-2900-70 Mexen Pluton elektrický radiátor 1700 x 600 mm, 900 W, černý - W106-1700-600-2900-70 Mexen Pluton elektrický radiátor 1700 x 600 mm, 900 W, černý - W106-1700-600-2900-70 Mexen Pluton elektrický radiátor 1700 x 600 mm, 900 W, černý - W106-1700-600-2900-70 Mexen Pluton elektrický radiátor 1700 x 600 mm, 900 W, černý - W106-1700-600-2900-70 Mexen Pluton elektrický radiátor 1700 x 600 mm, 900 W, černý - W106-1700-600-2900-70
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W106-1700-600-2900-70
Výška:
1700 mm
Barva:
Šířka:
600 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 1700 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Pluton je moderní elektrický radiátor o výšce 1700 mm a šířce 600 mm, vyznačující se elegantní černou barvou. Vyroben z odolné oceli, nabízí tepelný výkon 900 W a 31 topných tyčí, což zajišťuje efektivní vytápění místností. Díky délce napájecího kabelu 1,5 m a provoznímu napětí 230V/50 Hz, je vhodný pro většinu interiérů. Vybaven dotykovým ovládáním LED, Mexen Pluton má funkce Sensitive a Comfort, které umožňují přesné nastavení teploty.
Technické údaje:
Výška: 1700 mm
Šířka: 600 mm
Hloubka: 40 mm
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Kapacita: 10,8 l
Tepelný výkon: 900 W
Počet topných tyčí: 31
Celková délka topného tělesa: 866 mm
Délka topného elementu: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana proti provozu "nasucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
Obsah balení: závěsy, montážní sada a záslepky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozsahu 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu vytápění ve vybrané časové škále
- Dětská zámka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
600 mm
Výška
1700 mm
Hloubka
40 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
900 W
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W106-1700-600-2900-70
1700 mm
600 mm
900 W
Šířka - 600 mm - ()
Výška - 1700 mm - ()