Mexen Pluton elektrický radiátor 1700 x 500 mm, 900 W, černý - W106-1700-500-2900-70
search
Mexen Pluton elektrický radiátor 1700 x 500 mm, 900 W, černý - W106-1700-500-2900-70 Mexen Pluton elektrický radiátor 1700 x 500 mm, 900 W, černý - W106-1700-500-2900-70 Mexen Pluton elektrický radiátor 1700 x 500 mm, 900 W, černý - W106-1700-500-2900-70 Mexen Pluton elektrický radiátor 1700 x 500 mm, 900 W, černý - W106-1700-500-2900-70 Mexen Pluton elektrický radiátor 1700 x 500 mm, 900 W, černý - W106-1700-500-2900-70 Mexen Pluton elektrický radiátor 1700 x 500 mm, 900 W, černý - W106-1700-500-2900-70 Mexen Pluton elektrický radiátor 1700 x 500 mm, 900 W, černý - W106-1700-500-2900-70
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
Index:
W106-1700-500-2900-70
Výška:
1700 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 500 mm - ()
Výška - 1700 mm - ()
Barva - Černá - ()
Mexen Pluton elektrický radiátor kombinuje inovaci a funkčnost, zajišťuje tepelný komfort. S výkonem 900 W a rozměry 1700 x 500 mm je ideální pro váš domov. Vyroben z odolné oceli, v elegantní černé barvě, se vyznačuje moderním designem. Obsahuje 31 topných tyčí a funkce jako nastavení teploty (40°C-65°C) a opci sušení díky technologii Comfort. Radiátor má vestavěný termostat, dotykový LED displej a ochranu proti suchosti, což ho činí bezpečným a snadno ovladatelným. Díky povlaku odolnému vůči korozi a dalším montážním příslušenstvím je instalace jednoduchá a rychlá. Ideální volba pro hledající kvalitu a modernost.
Technické údaje:
Výška: 1700 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 40 mm
Barva: Černý
Materiál: Ocel
Kapacita: 9,6 l
Topný výkon: 900 W
Počet topných tyčí: 31
Celková délka topného tělesa: 866 mm
Délka topného prvku: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další ochrana před provozem "na sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný nátěr odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
Komplet obsahuje: závěsy, montážní sadu a zaslepovací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má opci sušení, která umožňuje nastavení ohřevu v zvoleném časovém rozmezí
- Dětská pojistka umožňuje zablokovat ovladač topení
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Šířka
500 mm
Výška
1700 mm
Hloubka
40 mm
Tepelný výkon
900 W
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20%
Index:
W106-1700-500-2900-70
1700 mm
500 mm
900 W
Šířka - 500 mm - ()
Výška - 1700 mm - ()