Mexen Pluton elektrický radiátor 1700 x 500 mm, 900 W, bílý - W106-1700-500-2900-20
search
Mexen Pluton elektrický radiátor 1700 x 500 mm, 900 W, bílý - W106-1700-500-2900-20 Mexen Pluton elektrický radiátor 1700 x 500 mm, 900 W, bílý - W106-1700-500-2900-20 Mexen Pluton elektrický radiátor 1700 x 500 mm, 900 W, bílý - W106-1700-500-2900-20 Mexen Pluton elektrický radiátor 1700 x 500 mm, 900 W, bílý - W106-1700-500-2900-20 Mexen Pluton elektrický radiátor 1700 x 500 mm, 900 W, bílý - W106-1700-500-2900-20 Mexen Pluton elektrický radiátor 1700 x 500 mm, 900 W, bílý - W106-1700-500-2900-20 Mexen Pluton elektrický radiátor 1700 x 500 mm, 900 W, bílý - W106-1700-500-2900-20
Topný výkon: 900 W Topný výkon: 900 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W106-1700-500-2900-20
Výška:
1700 mm
Barva:
Šířka:
500 mm
Tepelný výkon:
900 W
Šířka - 500 mm - ()
Výška - 1700 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Elektický radiátor Mexen Pluton je ideálním řešením pro efektivní a stylové vytápění interiérů. Rozměry 1700 x 500 mm jej činí vhodným pro různé prostory a výkon 900 W zajišťuje rychlé a účinné vytápění. Vyroben z odolné oceli s lakovou úpravou odolnou proti korozi, je nejen funkční, ale také estetický. Dotykové ovládání LED umožňuje snadno přizpůsobit teplotu a vestavěný termostat zajišťuje tepelný komfort. Funkce jako „Sensitive“ a „Comfort“ umožňují přesné řízení teploty a rodičovská zámka poskytuje dodatečné zabezpečení. Montážní sada v balení usnadňuje instalaci.
Technické údaje:
Výška: 1700 mm
Šířka: 500 mm
Hloubka: 40 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Kapacita: 9,6 l
Topný výkon: 900 W
Počet topných tyčí: 31
Celková délka topného tělesa: 866 mm
Délka topného článku: 750 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další zabezpečení proti provozu na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, trvanlivá laková povrchová úprava odolná proti korozi
Radiátor pro správné fungování vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykol
V balení: závěsy, montážní sada a uzávěry
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit vytápěcí teplotu ve vybrané časové škále
- Rodičovská zámka umožňuje zablokovat ovladač topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 900 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 900 W je důležité jej správně přizpůsobit výkonu topení, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
500 mm
Výška
1700 mm
Hloubka
40 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
900 W
Barva
Materiál
Ocel
Montáž
Síla montáže
Univerzální
Orientace
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W106-1700-500-2900-20
1700 mm
500 mm
900 W
Šířka - 500 mm - ()
Výška - 1700 mm - ()