Mexen Apollo elektrický radiátor 1210 x 450 mm, 600 W, bílý - W117-1210-450-2600-20
search
Mexen Apollo elektrický radiátor 1210 x 450 mm, 600 W, bílý - W117-1210-450-2600-20 Mexen Apollo elektrický radiátor 1210 x 450 mm, 600 W, bílý - W117-1210-450-2600-20 Mexen Apollo elektrický radiátor 1210 x 450 mm, 600 W, bílý - W117-1210-450-2600-20 Mexen Apollo elektrický radiátor 1210 x 450 mm, 600 W, bílý - W117-1210-450-2600-20 Mexen Apollo elektrický radiátor 1210 x 450 mm, 600 W, bílý - W117-1210-450-2600-20 Mexen Apollo elektrický radiátor 1210 x 450 mm, 600 W, bílý - W117-1210-450-2600-20 Mexen Apollo elektrický radiátor 1210 x 450 mm, 600 W, bílý - W117-1210-450-2600-20
Topný výkon: 600 W Topný výkon: 600 W
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W117-1210-450-2600-20
Výška:
1210 mm
Barva:
Šířka:
450 mm
Tepelný výkon:
600 W
Šířka - 450 mm - ()
Barva - Bílá - ()
Technické údaje:
Výška: 1210 mm
Šířka: 450 mm
Hloubka: 150 mm
Barva: Bílá
Materiál: Ocel
Tepelný výkon: 600 W
Počet topných tyčí: 21
Celková délka topného tělesa: 656 mm
Délka topného prvku: 540 mm
Délka napájecího kabelu: 1,5 m
Provozní napětí: 230V/50 Hz
Stupeň ochrany: IP44
Dotykové ovládání pomocí LED displeje
Další zabezpečení proti práci na "sucho"
Vestavěný termostat udržuje požadovanou teplotu radiátoru
Vysoce kvalitní, odolný lakový povrch odolný proti korozi
Radiátor pro správnou funkci vyžaduje naplnění vodou nebo směsí vody např. s glykolem
V sadě: závěsy, montážní sada a uzavírací zátky
Funkce radiátoru:
- Sensitive umožňuje nastavit teplotu v rozmezí 40°C-65°C
- Comfort má možnost sušení, která umožňuje nastavit teplotu topení ve vybrané časové škále
- Dětská pojistka umožňuje zablokování regulátoru topného tělesa
Inovativní řešení použitá v tomto produktu
Topný výkon: 600 W
V případě výběru elektrického topného tělesa o výkonu 600 W je důležité, aby bylo správně přizpůsobeno výkonu radiátoru, aby bylo vytápění místnosti efektivní, ergonomické a bezpečné.
Ocel
Termostat
Citlivý
Komfort
Rodičovský zámek
Suchá ochrana
Tepelný komfort po celý rok
Připojení 230V
Elektrická topná tyč pro přímé připojení do zásuvky 230V je velmi pohodlné řešení, které umožňuje rychlé a snadné použití bez potřeby dalších kabelů nebo speciálních zařízení.
Stupeň ochrany: IP44
Spirálový kabel o délce 1,5m
Odolnost proti matování a korozi
10 let záruky
2 roky záruky
Série
Šířka
450 mm
Výška
1210 mm
Hloubka
150 mm
Druh
Elektrický
Tepelný výkon
600 W
Ocel
Montáž
Vertikální
Podmínky záruky - radiátor
Podmínky záruky - elektrický ohřívač
20,01%
	Ocel Ocel
Termostat Termostat
Index:
W117-1210-450-2600-20
1210 mm
450 mm
600 W
Šířka - 450 mm - ()